Przegląd tematu
PDarecki
PostWysłany: Nie 13:05, 31 Sty 2010    Temat postu:

No niestety... W plecy 4-7. Zabrakło najlepszego strzelca Bartka Rychlewskiego. Ciężko wygrać mecz jak marnuje się tyle "setek" pod bramką, nie trafia nawet do pustej bramy, trzykrotnie nie wykorzystuje się przewagi jednego zawodnika na boisku, no i dopuszcza się do dwóch (!!!) karnych za przekroczoną liczbę fauli! I to w jednej połowie! Zaczęliśmy grać dopiero w ostatnich pięciu minutach, kiedy strzeliliśmy trzy bramki. Zabrakło czasu. Oj, nie idzie w tym roku w lidze, nie idzie... Teraz trzy ostatnie mecze ze Smętowem,Orionem Kursztyn i Temidą. Aby się utrzymać - bez oglądania się na wyniki innych - trzeba wszystko wygrać. Ciężko będzie... Sad
Miodzinho
PostWysłany: Pią 23:19, 29 Sty 2010    Temat postu:

Nancatsu panyy!! Smile)
Nicks13
PostWysłany: Pią 11:18, 29 Sty 2010    Temat postu:

Może ktoś z Galactica zostanie szczęśliwą maskotką Nancatsu Blue_Light_Colorz_PDT_01
Jak wygracie to tylko dzięki nam. Będzie głośny doping Exclamation Blue_Light_Colorz_PDT_11
Chłopaki jedziemy: "Kto Nancatsu nie szanuje, niech go w d... pocałuje" Laughing
Fanatyk
PostWysłany: Czw 16:13, 28 Sty 2010    Temat postu: NANCATSU - Dragons Gniew

W sobotę 30.01. o godz. 15.00 bardzo ważny mecz Nancatsu. Naszym rywalem będzie ekipa Dragons Gniew. Ten mecz TRZEBA wygrać, bo inaczej widmo spadku będzie coraz bardziej realne. Dragons jeszcze w ubiegłym roku grał w I lidze, ale po osłabieniach postanowił zagrać w II lidze i nie wiedzie im się najlepiej. Zatem TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ Exclamation